به گزارش اگری پرس به نقل از خبرنگاران تسنیم «پویا»، شهیندخت مولاوردی عصر امروز در اختتامیه دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر اظهار کرد: نقش زنان روستایی در توسعه اقتصاد کشور مورد توجه است.

وی افزود: آرزو داشتیم در این دوره (دولت یازدهم) در بحث عرضه و فروش صنایع دستی زنان روستایی و عشایری کشور انقلابی صورت گیرد اما به رغم فراهم آوردن مقدمات به مرحله و نتیجه نهایی و راضی کننده نرسید.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ادامه داد: موضوع بازاررسانی این محصولات نیز مورد توجه است و باید هماهنگی‌های برون‌بخشی برای تحقق این آرزو صورت گیرد.

مولاوردی اضافه کرد: با امضای تفاهمنامه با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و همکاری با سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی به این مهم جامه عمل خواهیم پوشاند اما هنوز نتوانسته‌ایم این آرزو را محقق کنیم.

وی گفت: شرمنده هستیم که هنوز نتوانستیم این آرزوی به حق زنان روستایی و عشایری برای بازاررسانی محصولات آنها جامه عمل پوشانیم اما تا زمانی که مسئولیت دارم تمام تلاش خود را برای تحقق این امر به کار می‌بندم.

معاون رئیس جمهور گفت: در هر استان بازارچه و نمایشگاه عرضه محصولات به صنایع دستی روستائیان و عشایر ایجاد می‌شود و آرزو می‌کنم همه دست به دست هم دهیم تا به ایرانِ وعده داده شده در سال ۱۴۰۴ برسیم که در آن رفاه، امنیت غذایی، نهاد محکم خانواده و محیط زیست سالم برسیم.