به گزارش اگری پرس به نقل از خبرگزاری دانشجو، شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر  با ۱۳ شرکت از شرکتهای تابعه این هلدینگ در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و فرآورده های لبنی و صنایع وابسته و همچنین نخستین نمایشگاه خوراک و آبزیان که با حضور ۴۸۰ شرکت داخلی و خارجی از ششم تا نهم آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود،حضور گسترده ای خواهد داشت.

مهندس تردست مدیربازرگانی هلدینگ کشاورزی کوثر ضمن اعلام این خبر گفت : هلدینگ کشاورزی کوثر در سومین سال متوالی حضور خود به صورت یکپارچه در غرفه ای به مساحت ۸۵۰ متر و با حضور شرکت های فعال و صاحب نام این مجموعه ، دستاوردها و توانمندی های خود را به نمایش خواهد گذاشت.

وی ضمن اشاره به استقبال بازدیدکنندگان در دو سال اخیر از غرفه هلدینگ کشاورزی کوثر گفت: ما در دو سال اخیر که به صورت یکپارچه در نمایشگاه حضور داشتیم توانستیم  زنجیره تامین و تولید خود را به مخاطبان و مشتریان این حوزه معرفی کنیم، همچنین در سال گذشته در همین نمایشگاه چند قرارداد و تفاهم نامه با شرکتهای مهم و معتبر خارجی و داخلی منعقد شد.

مدیر بازرگانی هلدینگ کشاورزی کوثر به  حضور شرکت های صاحب نام و برندی چون شرکت اجداد زربال ، مرغ زربال،شرکت مرغک ،خوراک دام پارس، آبزی اکسیر کوثر، کشت و صنعت شریف آباد، شیمی دارو کوثر، توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی کوثر، کشت و صنعت اشراق و … اشاره کرد.

مهندس تردست اظهار امیدواری کرد که امسال هم چون سالهای گذشته غرفه هلدینگ کشاورزی کوثر در سالن ۳۸ مورد استقبال کارشناسان ، مشتریان و علاقمندان حوزه کشاورزی قرار گیرد.