به گزارش اگری پرس به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیش از این ــ با استفاده از منابع و متون خود بنیاد راکفلر ــ در سلسله گزارشهای «ایران؛ ایری؛ راکفلر» از جزء به جزء برنامه بنیادهای صهیونیستی ــ خصوصاً راکفلر ــ برای غذای مردم جهان و نیز بخشهایی از برنامه‌های خاص آن برای ایران، از کانال نفوذ در دولتها و مراکز دانشی پرده‌برداری شد.

در گزارشهای قبلی ابعاد خیانت‌آمیز «انقلاب سبز» راکفلر و اقدامات سلسله‌جنبان این برنامه‌ها، «نورمن ارنست بورلاگ» روشن شد. همچنین ورود جدی افرادی چون «بیل گیتس» تحت تأثیر محافلی چون «بیلدربرگ» در برنامه غذای راکفلر در هزاره سوم مشخص شد. برنامه‌هایی که با صنعتی کردن کشاورزی علاوه بر اینکه گلوگاههای غذای ملتها را ــ از کانال کنترل نهاده‌ها و خصوصاً بذر ــ در اختیار راکفلرها قرار داد، سونامی مصرف سموم (که تا پیش از آن سابقه نداشت) و در نتیجه اپیدمی «سرطان» را بین مردم دنیا ایجاد کرد. راکفلرها خود بورلاگ را «پدر انقلاب سبز» می‌نامند، که به این ترتیب باید او را «پدر ایجاد سرطانهای جهان» بنامیم. چه اینکه راکفلرها که خود از ۱۹۰۴ تاکنون پدرخوانده‌ها و عوامل اصلی این برنامه هستند، با طرح موضوع «کمبود غذا»، دو استراتژی «کاهش خزنده جمعیت» و «تولید صنعتی غذا» را در دستور کار قرار داده‌اند.

گزارش سایت خزانه بذر سوالبارد (که چند سال قبل با مشارکت گیتس و راکفلرها بنا شده) از دیدار بیل‌گیتس و نخست‌وزیر نروژ در سال ۲۰۱۳ بسیار قابل تأمل است. {اینجا} این سایت می‌نویسد:
«نروژ و بنیاد بیل و ملیندا گیتس، با همکاری هم تسهیلاتی فراهم کرده‌اند که کاهش قیمت را برای برنامه «تنظیم خانواده» در پی داشته است. برای مثال ارائه ایمپلنت پیشگیری از بارداری مقرون‌به صرفه، در کشورهای در حال توسعه را می‌توان نام برد.»
اذعان بیل گیتس برای استفاده از حربه واکسیناسیون برای کاهش جمعیت روی زمین را اینجا ببینید:

نظر بیل گیتس درباره کاهش جمعیت با ابزار واکسیناسیون
برای دیدن مشروح گزارشهای مرتبط چهار لینک زیر را ببینید:
+ کارنامه سیاه «انقلاب سبز»/ “توطئه سرطانی” راکفلرها برای «غذای ایران»
+ اسناد اقدامات ضدبشری “بورلاگ”/ردّپای “مامور راکفلر” در کشاورزی ایران
+ «آخرین بک‌آپ غذای بشریت» در اختیار «بیل و ملیندا گیتس» + فیلم، تصاویر و اسناد
+ «بیلدربرگ»؛ گعده فوق‌سری «راکفلر»/ این ۱۳۰ نفر هرسال برای دنیا تصمیم می‌گیرند + فیلم و لیست افراد
* نظر بیل گیتس درخصوص انقلاب سبز و نورمن بورلاگ
بیل گیتس از خلال دهه ۱۹۹۰ میلادی به برنامه غذای راکفلرها علاقه‌مند شده و مقادیر کلانی در آن سرمایه‌گذاری کرده است.

بنابر گزارش سایت بنیاد جایزه جهانی غذا {اینجا}  (این بنیاد توسط بورلاگ پایه‌گذاری شده و موقوفه بنیاد صهیونیستی راکفلر است) بیل گیتس درخصوص برنامه غذای راکفلرها اینچنین زبان به تحسین می‌گشاید:
«من هرگز دکتر نورمن بورلاگ، دانشمند گیاه‌شناسِ برنده جایزه نوبل را که بیشتر از هر کسی در تاریخ، با گرسنگی مبارزه کرد، ندیدم، اما او را برای سالها تحسین کرده‌ام.
زمانی که من در مورد توسعه کشاورزی شروع به یادگیری کردم، با نام او مواجه شدم؛ به‌گونه‌ای که اغلب احساس می‌کردم او معلم من بوده است. او کار خود را در دهه ۱۹۴۰ آغاز کرد، که در آن زمان به کشاورزان مکزیکی کمک کرد بازده زمینهایشان را با ابزار «بذر»های بهتر، تقریباً ۶ برابر شود. در طول ۴۰ سال بعد از آن، این موفقیت به سراسر امریکای لاتین و آسیا گسترش یافت. انقلاب سبز، همانگونه که زندگی کاری دکتر بورلاگ نشان می‌دهد، گرسنگی در جهان را به نصف کاهش داد.
برخی از منتقدان می‌گویند که تلاش در جهان برای بهبود زندگی مردم فقیر، محکوم به شکست است. اما دکتر بورلاگ اثبات کرد پیشرفت در مقیاس بزرگ امکان‌پذیر است. او یک قهرمان واقعی است و داستان زندگی او باید ما را در مورد آینده خوشبین کند.»۱
انتهای پیام/*
——————————————–
پی نوشت:
Bill Gates, Co-Chair and Trustee, The Bill & Melinda Gates Foundation:
“I never met Dr. Norman Borlaug, the Nobel Prize-winning plant scientist who did more than anyone in history to fight hunger, but I’ve admired him for years.
When I started learning about agricultural development, his name came up so often that I felt as if he were my teacher. He began his career in the 1940s, helping Mexican farmers increase their yields almost sixfold by breeding better seeds. Over the next 40 years, that success spread throughout Latin America and Asia. The Green Revolution, as Dr. Borlaug’s life’s work is called, cut global hunger in half.
Some critics say the world’s efforts to improve poor people’s lives are doomed. But Dr. Borlaug is proof that large-scale progress is possible. He is a genuine hero, and his story should make us optimistic about the future.”