به گزارش اگری پرس به نقل از  خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ جوانان زیادی هستند كه با وجود ایمان و همت و با تلاش و پشتکار عزم خود را جزم كرده و با گرفتن تسهیلات مورد نیاز و درجهت ایجاد اشتغال برای همنوعان و استفاده از ظرفیت های آنها اقدام كرده اند، تا معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را به عرصه ظهور برسانند.

یك جوان موفق با فرمان جهاد اقتصادی رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد میدان شد و با هزینه و امکانات و زمین اندك توانست در جهت اقتصاد مقاومتی گامی بلند بردارد.

سلیمان بهرامی قلعه سلیمی، جوان ۲۶ساله ای است،‌كه توانست با دریافت تسهیلات از بسیج سازندگی سپاه ناحیه کیار قطعه زمینی به مساحت نیم هکتار را زیر کشت زعفران ببرد تا علاوه بر درآمد خانواده خود برای تعداد ۲۰ نفر از بانوان روستا ایجاد در آمد کند و آنها را نیز برای مدتی مشغول به کار نماید و جهت شعار اقتصاد مقاومتی گام بردارد.

وی که فرمانده پایگاه بسیج روستای قلعه سلیم نیز می باشد در حال حاضر مشغول گذراندن دوران خدمت سربازی است و تأکید دارد؛ بی تردید با یک جا نشستن پیشرفتی حاصل نمی شود.

بهرامی قلعه سلیمی در گفتگو با خبرنگار بسیج، تصریح کرد: کشت زعفران می تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد و در این جا بسیجیان می توانند مردم را به کاشت زعفران ترغیب کنند.

وی، گفت:‌علاقه مندان می توانند در دوره های آموزشی متناسب با فعالیت هایی که قرار است انجام شود شرکت نمایند و ایجاد اشتغال و در آمد کنند.