به گزارش اگری پرس,

حمیدرضا رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: سطح زیر کشت گندم در ماهشهر ۴ هزار و ۶۰۰ هکتار و جو حدود ۱۷۰۰ هکتار است و توانسته‌ایم حدود ۶ هزار و ۲۰۰ هکتار از این اراضی را تحت پوشش بیمه قرار دهیم.

وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم امسال با توجه به سطح سبز مطلوب مزارع، شاهد عملکرد خوبی باشیم و حدود ۱۰ هزار تن گندم و ۳ هزار تن جو از مزارع شهرستان برداشت کنیم.

رشیدی تصریح کرد: سازمان آب و برق طبق تاریخ‌های اعلام‌شده به کشاورزان نسبت به رهاسازی آب اقدام نمی‌کند و این مسأله باعث مشکلاتی برای کشاورزان شهرستان شده است.

وی گفت: با مدیریت‌های اعمال‌شده در سطح شهرستان در تلاش هستیم تا با وجود عمل نکردن سازمان آب و برق به تعهداتش، کمترین خسارات را متحمل شویم.

رشیدی عنوان کرد: امیدواریم سازمان آب و برق استان به تعهدات خود نسبت به رهاسازی به موقع آب عمل کند تا کشاورزان در بحث کشت پاییزه با مشکلات کمتری مواجه شوند.

وی در خصوص پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر در این شهرستان عنوان کرد: با توجه به این‌که اعتبارات عمرانی امسال صفر بود، هیچ پروژه‌ای در دهه فجر برای افتتاح نداریم.